Leliko Tanıtım
LelikoTanıtım
Çocukların yeni kahramanları Leli ve Liko;

Düşünüyor, buluyor, oyun oynuyor, şarkı söylüyor ve dans ediyor. Üstelik tüm bunları ekran başında onları izleyen çocuklarla birlikte yapıyor.

LELİKO
Pepee’nin yapımcılarından bir okul öncesi çizgi filmi daha… Okul öncesi yaş grubu (3-5) izleyicisi için hazırlanan ve 10 dakika boyunca minik dostlarını ekran başında, tüm enerjisiyle ayakta tutacak kadar eğlenceli ve eğitici bir içeriğe sahip olan LELİKO, Leli ve Liko adındaki iki bilgiç çocuğun hikayesini anlatıyor.
Çocukların TV başında hareketsiz geçirdikleri süreleri fiziksel aktiviteye çevirmek amacı ile yola çıkan LELİKO, okul öncesi yaş grubunun kendini doğru ifade edebilme yetisine kavuşabilmesini, bunu yaparken de çeşitli fiziksel aktivitelerde bulunabilmesini sağlayarak eğitime eğlenceli bir yön vermeye hazırlanıyor.
Basit sorunları basit motor hareketlerle çözmek ne de eğlenceli! 4 yaşındaki afacanlar Leli (kız) ve Liko (erkek), ifade etmek istedikleri pek çok şeyi melodilerle anlatıyor. İzleyicisi ile göz teması kuran ve minik izleyici dostlarıyla konuşup iletişim kuran Leli ve Liko, onları interaktif bir çizgi yapının peşisıra sürüklüyorlar. Her bölümde yeni bir şarkı söyleyen ve yerinde duramayıp dans eden Leli ve Liko, çocukların algısında müzikal bir zenginlik izleği oluşturuyorlar.
LelikoTanıtım
LelikoTanıtım
LelikoTanıtım